Arhitect Junior

Candidatul ideal

Companie de proiectare cu capital integral privat, activa in piata de peste 10 ani si având ca obiect de activitate principal proiectarea si realizarea instalaţiilor tehnologice si a echipamentelor, cauta un / o:

ARHITECT / A

Candidatul ideal este un tanar absolvent de facultate, o persoana dinamica, activa, entuziasta, motivata sa invete, sa isi asume responsabilitati. Un bun coleg ce va lucra sub indrumarea unor arhitecti cu experienta; dornic sa devina membru al unei echipe de profesionisti, cu rezultate remarcabile deja dovedite prin calitatea clientilor si a lucrarilor realizate.

Responsabilitati:
Invatare
Intocmire parti din proiecte de constructii civile si industriale, conform indicatiilor; ulterior independent, cu minima supervizare, asumarea integrala a proiectelor.
Relevee

Cerinte:
Absolvent/a Facultate de Arhitectura
Stagiar
Cunostinte operare PC, AUTOCAD – obligatoriu
Bune cunostinte de lb engleza

Oferta:

Salariu fix, laptop, telefon. Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Demos

Layout

Wide
Boxed