Asistenta companie de avocatura

Companie de avocatura cu o prezenta solida in piata de peste 10 ani cauta:

ASISTENT/A
pentru birourile din Bucuresti

Candidatul Ideal:
Absolvent studii superioare
Lb engleza nivel C1/C2 (scris / vorbit)
Cunostinte avansate de operare PC (Word, Excel, PPT)
Experienta anterioara pe o pozitie similara de min 1 an

Descrierea jobului

-Preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice;
-Gestionarea, redactarea, inregistrarea si transmiterea documentelor/corespondentei atat in interiorul companiei, cat si catre partenerii de afaceri / terti;
-Intampinarea vizitatorilor si asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor;
-Activitati administrative de multiplicare, indosariere si arhivare documente, comenzi birotica si imprimate;
-Solicitarea cererilor de oferta catre furnizorii de produse/ servicii;
-Asigurarea fluxului de documente necesare perfectarii contractelor si alte documente justificative si arhivarea documentelor si a copiilor acestora ;
-Intocmirea adeverintelor, diverselor formulare, tabele, adrese necesare in cadrul biroului si firmei.

Demos

Layout

Wide
Boxed