Expert Gestiune

Candidatul ideal

Experienta minim 3 ani in controlling, financiar, analiza, reporting

Studii superioare economice, experienta intr-un departament de productie food (retete, calcul cantitati, necesar, rentabilitate, volume, etc)

Cunostinte MS Office nivel avansat, limba franceza si/sau engleza avansat

Capacitatea de a anticipa, preveni si corecta

Foarte bune abilitati de comunicare si cooperare

Bun organizator si orientare spre rezultat

Descrierea jobului

Analizeaza indicatorii de performanta si de rezultat

Pregateste impreuna cu echipele puncte de vigilenta si planuri de actiune cu timing si responsabilitati

Vine in sprijinul echipelor in construirea obiectivelor economice in acord cu proiectele comerciale si de format Contraputere constructiva si pozitiva in construirea bugetelor si angajamentelor

Asista sefii de grup la construirea planului de comert, este garantul respectarii bugetul de achizitie permanent si promo

Creeaza si automatizeaza diverse rapoarte de urmarire a KPI’s

Demos

Layout

Wide
Boxed