Ingineri proiectanti instalatii (sanitare si electrice)

Companie de proiectare cu capital integral privat, activa in piata de peste 10 ani si având ca obiect de activitate proiectarea si realizarea instalaţiilor tehnologice si a echipamentelor, cauta:

INGINERI INSTALATII (sanitare si electrice), juniori – 2 posturi

Candidatul ideal este un tanar absolvent de facultate, o persoana dinamica, activa, curioasa, motivata sa invete, sa performeze, sa isi asume responsabilitati. Un bun coleg, dornic sa devina membru al unei echipe de profesionisti, cu rezultate remarcabile deja dovedite prin calitatea clientilor si a lucrarilor realizate.

Responsabilitati:

Proiectare instalatii pentru constructii civile si industriale.
Noii colegi vor fi indrumati si supravegheati indeaproape de seniori in prima perioada, urmand ca ulterior, functie de performante, sa primeasca proiecte individuale de care sa se ocupe integral.

Cerinte:

Absolventi Facultate de Instalatii cu minim 6 luni de experienta intr-un post similar sau in proiecte de constructii industriale
Cunostinte lb engleza
Cunostinte temeinice de proiectare
Cunostinte foarte bune de autocad 2d

Oferta:
Contract de munca, salariu fix,laptop, telefon

Demos

Layout

Wide
Boxed