Responsabil departament Centrale Termice

Pentru reprezentanta locala a unei companii multinationale in domeniul  instalatiilor de incalzire / racire industriale si rezidentiale cautam un :

Responsabil Tehnic – departament Centrale Termice

Cerinte:

– absolvent studii superioare tehnice (UTCB, Politehnica, etc)
– experienta in departamente de service instalatii de incalzire – minim 3 ani
– experienta in raportare, planificare, interactiune cu terti,
– Lb engleza nivel avansat (utilizator independent)
– Operare PC (word, excel, baze de date)

Responsabilitati:

– Supervizarea activitatii centrelor de asistenta tehnica, consultanta si consiliere tehnica
– verificare si aprobare spre decontare a documentelor de punere in functiune si interventii,
– completare baza de date cu activitatea centrelor de asistenta,
– monitorizare competitie, raportare, propuneri imbunatatire flux, etc.
– comenzi piese de schimb, verificarea respectarii conditiilor de plata aprobate, etc.

Beneficii: contract nedeterminat, colectiv stabil si performant, traininguri de specialitate, participari la evenimente de profil.

Postul presupune deplasari in Bucuresti si tara.

Demos

Layout

Wide
Boxed